Öpüşme Oyunları

Kız çocuklarının en fazla tercih ettiği oyun kategorilerinden biri de hiç şüphesiz ki Öpüşme Oyunları oyun kategorisidir. Kız çocuklarının ilgi gösterdiği tüm oyun kategorilerini listelemek gerekirse şu şekilde bir liste oluşacaktır. Barbie Oyunları, Winx Oyunları, Sue Oyunları, Bratz Oyunları, Yemek Oyunları, Kuaför Oyunları ve Aşk Oyunları gibi oyun kategorileri şekilde bir liste oluşacaktır.  Ancak bu listede yer almakta olan oyun kategorileri genel olarak erkek çocuklarının ilgisini çekmemektedir. Öpüşme oyunu kategorisinin adından da anlaşılacağı üzere bu kategori altında ki oyunların temelinde öpüşme konusu vardır. Genellikle belirli bir kişiye yakalanmadan öpüşmeye çalıştığınız oyunlar bu kategori altında yer almaktadır.

 Genellikle öpüşme oyunları 18 yaşından büyükler için yapılmaktadır. Ancak bu durum Romantik Safari isimli oyunumuz için geçerli değildir. Romantik Safari isimli oyunumuzda ki göreviniz safari de ki çiftin birbiri ile öpüşmesini sağlamak olacaktır. Ancak bunu kimseye görünmeden yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu kayıp edersiniz.

Oyunu oynamak için tıklayınız ==>  http://opusme.oyunlari.net/romantiksafari.html


Kız çocuklarının en sevdiği çizgi film karakteri olan Barbie’nin oyunu “Barbie ve Ken Yılbaşı Öpücüğü” oyununa giriş yapabilmeniz için Oyna yazısına tıklamanız gerekmektedir. Barbie öpüşme oyunları arasında yer almakta olan oyunumuzda farenizi kullanarak Barbie ve sevgilisi Ken’in kimseye görülmeden öpüşmesini sağlamanız gerekmektedir.

Oyunu oynamak için tıklayınız > http://opusme.oyunlari.net/barbievekenyilbasiopucugu.html


Gerçek öpüşme oyunları arasında yer alan oyunumuza giriş yapabilmeniz için oyunun yüklenmesinin ardından PLAY yazısına tıklamalı ve bu şekilde oyuna başlamalısınız. Daha sonrasında fareniz yardımı ile okulda öpüşmek isteyen sevgililere yardım etmeniz gerekmektedir. Oyunumuzda ki amacınız sınıfta ki öğretmene yakalanmadan sevgililerin  öpüşmesini sağlamak olacaktır.

Oyunu oynamak için tıklayınız ==> http://opusme.oyunlari.net/siniftaopusme.html